- Nowy
Brak dostawców
Indeks: CUR0102VPL
Przeżyj fascynującą lekcję anatomii dzięki technologii 360° VR! Zanurz się w krwiobiegu, płucach i jelicie cienkim, odkrywając tajemnice ludzkiego ciała. Virtuali-Tee to edukacyjna zabawka idealna dla dzieci w wieku 6–12 lat, zweryfikowana przez specjalistów medycznych i uwielbiana przez nauczycieli. Wystarczy pobrać aplikację, założyć interaktywną...
Gramatura 80 g/m2 Ilość w opakowaniu 500 arkuszy Format A4 Waga (transport) 5.01 kg Produkt dostępny na zamówienie!!!
Indeks: BR-2421-1
Marka: INQ
Producent: INQPrint Zamiennik: BROTHER
Indeks: EP-1261-1
Marka: INQ
Producent: INQ Print Zamiennik: Epson Kod produktu: EP-1261-1 Pojemność: 15 ml
Filament w kolorze czarnym (10101) od firmy Bambu Lab, wykonany z materiału PLA Basic. Produkt dostarczany w próżniowym opakowaniu, w zestawie ze szpulą wielorazowego użytku. Przeznaczony do użytku w drukarkach 3D, pracujących w technologii FFF/FDM. Wkład jest biodegradowalny. Średnica filamentu wynosi 1,75 mm, a masa materiału to 1 kg.
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Warunki dostawy
Filament w kolorze czarnym od firmy Bambu Lab, wykonany z materiału PLA Basic. Produkt dostarczany w próżniowym opakowaniu, w zestawie ze szpulą wielorazowego użytku. Przeznaczony do użytku w drukarkach 3D, pracujących w technologii FFF/FDM. Wkład jest biodegradowalny. Średnica filamentu wynosi 1,75 mm, a masa materiału to 1 kg.
Specjalnie zaprojektowana szpula Bambu Lab pozwala na wielokrotne jej wykorzystanie razem z filamentami Refill. Filamenty te, wyróżniają się nie tylko korzystną ceną, ale również eliminacją konieczności używania jednorazowych szpul, które zazwyczaj lądują na śmietniku po zakończeniu zużycia materiału. Dzięki wybraniu filamentów Refill w znaczny sposób przyczyniasz się do dbania o nasze środowisko!
| Temperatura głowicy | Od 190°C do 230°C |
| Temperatura stołu | Od 35°C do 40°C |
| Chłodzenie wydruku | Zalecane |
Ze względu na różnice konstrukcyjne drukarek powyższe dane należy potraktować jako wskazówki, a odpowiednie wartości należy wyznaczyć eksperymentalnie.
| Specyfikacja techniczna filamentu PLA | |
|---|---|
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Kolor | Black (10101) |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Tolerancja wymiarowa | +/- 0,05 mm |
| Prędkość druku | Do 300 mm/s |
| Odporność termiczna | 55°C |
| Gęstość | 1,24 g/cm3 |
| Szpula | Reusable |
| Wymiary szpuli | 200 x 67 mm |
| Masa | 1 kg |
Indeks: BML-25623
Filament Refill w kolorze fioletowym (11700) od firmy Bambu Lab, wykonany z materiału PLA Matte. Jest biodegradowalny i łatwy w użyciu, a powstałe dzięki niemu wydruki posiadają powierzchnię o matowym wykończeniu. Kompatybilny z systemem AMS, posiada wbudowany RFID ułatwiający konfigurację. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością mechaniczną, odpornością...
Indeks: BML-25646
Filament Refill w kolorze białym (11100) od firmy Bambu Lab, wykonany z materiału PLA Matte. Jest biodegradowalny i łatwy w użyciu, a powstałe dzięki niemu wydruki posiadają powierzchnię o matowym wykończeniu. Kompatybilny z systemem AMS, posiada wbudowany RFID ułatwiający konfigurację. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością mechaniczną, odpornością na...
Filament w kolorze czarnym (10101) od firmy Bambu Lab, wykonany z materiału PLA Basic. Produkt dostarczany w próżniowym opakowaniu, w zestawie ze szpulą wielorazowego użytku. Przeznaczony do użytku w drukarkach 3D, pracujących w technologii FFF/FDM. Wkład jest biodegradowalny. Średnica filamentu wynosi 1,75 mm, a masa materiału to 1 kg.