- Obecnie brak na magazynie
Brak dostawców
Indeks: CUR0102VPL
Przeżyj fascynującą lekcję anatomii dzięki technologii 360° VR! Zanurz się w krwiobiegu, płucach i jelicie cienkim, odkrywając tajemnice ludzkiego ciała. Virtuali-Tee to edukacyjna zabawka idealna dla dzieci w wieku 6–12 lat, zweryfikowana przez specjalistów medycznych i uwielbiana przez nauczycieli. Wystarczy pobrać aplikację, założyć interaktywną...
Gramatura 80 g/m2 Ilość w opakowaniu 500 arkuszy Format A4 Waga (transport) 5.01 kg Produkt dostępny na zamówienie!!!
Indeks: BR-2421-1
Marka: INQ
Producent: INQPrint Zamiennik: BROTHER
Indeks: EP-1261-1
Marka: INQ
Producent: INQ Print Zamiennik: Epson Kod produktu: EP-1261-1 Pojemność: 15 ml
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Warunki dostawy
Specyfikacja techniczna:
| Producent | DELL |
| Nazwa typu | Notebooki |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Dell Inspiron 3520 15,6"FHD/i5-1235U/16GB/SSD1TB/IrisXe/W11 Silver 3Y |
Informacje podstawowe |
|
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Inspiron |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Kolor obudowy | Srebrny (Silver) |
Wyświetlacz |
|
| Typ matrycy | WVA |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
Procesor |
|
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-1235U Processor (12M Cache, up to 4.40 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 12 |
Pamięć |
|
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 2666MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 0 |
Grafika |
|
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
Dysk twardy |
|
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 1 TB |
Napęd optyczny |
|
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
Złącza |
|
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 1x 2.0 + 2x 3.0 |
Łączność / komunikacja |
|
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wbudowany modem | Brak |
Bateria |
|
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii | 3467 mAh |
Multimedia |
|
| Wbudowane Audio | Intel High Definition Audio |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo; Wbudowany mikrofon. |
| Wbudowana kamera internetowa | HD |
| Czytnik kart | SD |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
Fizyczne |
|
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 235 x 359 x 19,8 |
| Waga (kg) | 1.637 |
Pozostałe parametry |
|
| Dołączone oprogramowanie | Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku) |
| Warunki serwisowe | 3Y NBD |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65 W |
| Cechy | i5-1235U;SSD1TB |
| Informacje dodatkowe | Szyfrowanie TPM; Częstotliwość odświeżania obrazu:: 120 Hz. |
| Gwarancja producenta | 36 |
Indeks: mTal9
Bogaty zestaw interaktywnych ćwiczeń wspomagających usprawnianie i rozwój percepcji słuchowej, wyższych funkcji słuchowych a także wspomagający koncentrację uwagi opartą na analizatorze słuchowym. Ponad 1100 ćwiczeń interaktywnych i setki kart pracy dla dzieci w wieku 4+. Zestawy ćwiczeń zawarte w programie Percepcja słuchowa 2, zostały zaprojektowane...
Indeks: 04AT2023
cena obowiązująca dla szkół Zestaw skalkulowany w oparciu o preferencyjną stawkę VAT 0% na monitory interaktywne dla edukacji
Indeks: 1290034GZ
Marka: Clevertouch
Monitor informacyjny Clevertouch – nowoczesne rozwiązanie dla szkół Monitor informacyjny Clevertouch to zaawansowane urządzenie typu all-in-one, które rewolucjonizuje sposób komunikacji w szkołach. Z rozdzielczością 4K Ultra HD, różnorodnymi rozmiarami ekranów oraz wbudowanym systemem CleverLive do zarządzania treściami, stanowi doskonałe narzędzie do...
Indeks: DRCAUWMB32B0
Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF453dw (5161C007) 3 w 1
Indeks: mTal28
Ja i światZestaw ćwiczeń interaktywnych i kart pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub innymi deficytami rozwojowymi do wykorzystania podczas zajęć funkcjonowania osobistego, społecznego, komunikowania się i rewalidacjiDo wykorzystania jako wsparcie tradycyjnych działań podejmowanych przez różnych specjalistów w...
Indeks: KM0806
System operacyjny: Android 13CPU: T310, ARM-Cortex A55, Quad core, 64-bitGPU: PowerVR GE8300, 660 MHzCzęstotliwość CPU: 2 GHzRAM: 3 GBPamięć wewnętrzna: 32 GB
Indeks: mTal20
Zestaw blisko 600 ćwiczeń i materiałów interaktywnych oraz karty pracy do wykorzystania podczas zajęć wyrównawczych, korekcyjno-kompensacyjnych i rewalidacyjnych z obszaru edukacji matematycznej dla uczniów klas 4-6. Idealne narzędzie do powtórek materiału z zakresu edukacji matematycznej także dla uczniów klas 7 i 8. Różnorodne ćwiczenia wspomagające i...
Indeks: 1541351
Marka: Clevertouch
ProSeries3 75 cali
Indeks: RAL-nof
Marka: Skriware
Filament do drukarek 3D Skriware PLA neon orange fluorescent Czas dostawy 2-3 dni robocze
Indeks: Plansza021
Produkt dedykowany pod program LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI
Indeks: DRHPUWAB3660
Urządzenie Wielofunkcyjne HP Smart Tank 519 3YW73A 3w1
Indeks: beebot0106
Mata uliczna do Bee-Bot / Blue-Bot Edukacyjna mata z motywem ulicznym to świetny sposób na połączenie zabawy z nauką. Dzieci mogą poruszać robotami Bee-Bot lub Blue-Bot po znanym im środowisku – odwiedzając sklepy, budynki i różne miejsca z codziennego życia.
Indeks: P1030157MWP
Marka: Makeblock
mTiny Discover Kit – edukacyjny robot dla dzieci od 4 lat mTiny to nowoczesny robot edukacyjny, który wyglądem przypomina uroczą pandę. Został zaprojektowany z myślą o najmłodszych użytkownikach, dlatego jest bezpieczny i intuicyjny w obsłudze. Dzięki nowoczesnym technologiom pomaga dzieciom rozwijać umiejętność rozwiązywania problemów, logiczne myślenie...
Indeks: arduinovcloud
mikrokontroler vcloudpoint arduino uno r3 z czujnikami i akcesoriami