- Obecnie brak na magazynie
Brak dostawców
Indeks: CUR0102VPL
Przeżyj fascynującą lekcję anatomii dzięki technologii 360° VR! Zanurz się w krwiobiegu, płucach i jelicie cienkim, odkrywając tajemnice ludzkiego ciała. Virtuali-Tee to edukacyjna zabawka idealna dla dzieci w wieku 6–12 lat, zweryfikowana przez specjalistów medycznych i uwielbiana przez nauczycieli. Wystarczy pobrać aplikację, założyć interaktywną...
Gramatura 80 g/m2 Ilość w opakowaniu 500 arkuszy Format A4 Waga (transport) 5.01 kg Produkt dostępny na zamówienie!!!
Indeks: BR-2421-1
Marka: INQ
Producent: INQPrint Zamiennik: BROTHER
Indeks: EP-1261-1
Marka: INQ
Producent: INQ Print Zamiennik: Epson Kod produktu: EP-1261-1 Pojemność: 15 ml
Laptop spełnia wymogi programu "laptop dla nauczyciela"
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Warunki dostawy
Specyfikacja techniczna:
| Producent | LENOVO |
| Nazwa typu | Notebooki |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Lenovo ThinkBook 14 G6 14"WUXGA/i5-1335U/8GB/SSD512GB/IrisXe/11PR Grey 3Y |
INFORMACJE PODSTAWOWE |
|
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | ThinkBook |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Kolor obudowy | Szary (Arctic Grey) |
WYŚWIETLACZ |
|
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Anti-Glare) |
| Touch | Nie |
PROCESOR |
|
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-1335U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 12 |
PAMIĘĆ |
|
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
GRAFIKA |
|
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
DYSK TWARDY |
|
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Tak |
PŁYTA GŁÓWNA |
|
| Chipset płyty głównej | |
NAPĘD OPTYCZNY |
|
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
ZŁĄCZA |
|
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 4x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C + 1x Thunderbolt™ 4 |
ŁĄCZNOŚĆ / KOMUNIKACJA |
|
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
BATERIA |
|
| Pojemność baterii (Wh) | 45.0 |
MULTIMEDIA |
|
| Wbudowane Audio | Realtek ALC3287 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 4.0 W |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo; Wbudowane 2 mikrofony. |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Czytnik kart | SD |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
FIZYCZNE |
|
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 313,5 x 224 x 16,9 |
| Waga (kg) | 1.380 |
POZOSTAŁE PARAMETRY |
|
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Dołączone oprogramowanie | Office Trial |
| Warunki serwisowe | 3Y On-Site |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W USB-C 3-pin |
| Cechy | i5-1335U;SSD512GB |
| Informacje dodatkowe | Dostepne sloty na dyski: 2x M.2 2280 PCIe 4.0 x4; Szyfrowanie TPM 2.0; Gniazdo Kensington Nano Security; Kamera na podczerwień z zaślepką; Wykonanie obudowy: aluminium (góra), PC-ABS (spód); Port USB 3.1 Typu-C z obsługą Power Delivery 3.0 oraz DisplayPort 1.4; Port Thunderbolt 4 z obsługą Power Delivery 3.0 oraz DisplayPort 1.4. |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Baza SCIP | Nie |
Indeks: 1541311
Clevertouch Edge – Nowoczesne rozwiązanie do sal konferencyjnych Clevertouch Edge to interaktywny monitor "all-in-one", który integruje cyfrową tablicę, zaawansowany system audio, kamerę Sony oraz intuicyjny interfejs użytkownika. Dzięki temu jedno urządzenie zastępuje wiele narzędzi, wspierając współpracę w środowisku biurowym i konferencyjnym.
Indeks: INDS001
Stół interaktywny dla dzieci INTBOARD STYLE 32″ to nowoczesne narzędzie edukacyjne, które łączy naukę z angażującą zabawą. Dzięki 32-calowemu ekranowi dotykowemu umożliwia jednoczesną pracę nawet 6 dzieci, wspierając rozwój współpracy i umiejętności społecznych. Urządzenie wyróżnia się atrakcyjnym designem i jasną kolorystyką, która przyciąga uwagę...
Indeks: mTal33
mTalent Edukacja Przedszkolna i Tic Tac Toe to kompleksowy pakiet interaktywnych narzędzi edukacyjnych, stworzony z myślą o wsparciu nauczycieli przedszkolnych w prowadzeniu atrakcyjnych i wartościowych zajęć dydaktycznych, zgodnych z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Oba programy, skierowane są do dzieci w wieku 3-6 lat i pomagają w...
Indeks: RAL9003TPU
Marka: Skriware
Filament do drukarek 3D Skriware TPU pure white Czas dostawy - około 4 tygodnie
Indeks: G050102C001
Marka: MOZAIK Education
Licencja roczna – 1 stanowisko Przeznaczenie do pracy w klasie: Oprogramowanie idealne do zastosowania w klasie, wspierające naukę w interaktywny sposób. Współpraca z mozaBook CLASSROOM: Program działa w połączeniu z mozaBook CLASSROOM, co umożliwia nauczycielom łatwe zarządzanie materiałami i zadaniami dla uczniów. Bogaty zbiór materiałów edukacyjnych:...
Indeks: MOPHLD240660
Producent: Philips Model: 243V7QDAB/00 Monitory IPS wykorzystują zaawansowaną technologię, która zapewnia bardzo szeroki kąt widzenia wynoszący 178/178 stopni, co umożliwia oglądanie obrazu pod niemal każdym kątem. W przeciwieństwie do standardowych paneli TN monitory IPS oferują niezwykle wyrazisty obraz i żywe kolory. Dzięki temu idealnie nadają się...
Indeks: RAL3020
Marka: Skriware
Filament do drukarek 3D Skriware PLA mars red Czas dostawy 2-3 dni robocze
Indeks: TAPXIR880030
Marka: Promethean
Tablice interaktywne z serii ActivBoard Touch Dryerase to najpopularniejszy w Polsce model tablic Promethean. Są szybkie i precyzyjne, a wraz z oprogramowaniem ActivInspire stanowią doskonałe i zarazem ekonomiczne rozwiązanie dla szkół. Tablica dotykowa ActivBoard Touch Dryerase łączy w sobie funkcjonalność dotykowej tablicy interaktywnej z powierzchnią...
Indeks: G050102A013
Marka: MOZAIK Education
Licencja 3-letnia obejmuje: 10 stanowisk multimedialnych oraz 10 stanowisk przygotowawczych Oprogramowanie prezentacyjne, które jest proste i intuicyjne w obsłudze Ponad 1000 interaktywnych modeli 3D Kilkaset edukacyjnych filmów, materiałów dźwiękowych oraz zadań do nauki
Indeks: INDB004
Biurko interaktywne to nowoczesne biurko z ekranem dotykowym, które łączy funkcjonalność tradycyjnego miejsca do nauki z możliwościami multimedialnymi. Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja sprawia, że doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w przedszkolu czy szkole. Wyposażone w kolorowe gry edukacyjne oraz zadania dla dzieci, wspiera rozwój...
Indeks: KM0232-T5
Niezawodna jakość i wszechstronne zastosowanie 0 Kruger&Matz 32” HD to telewizor stworzony z myślą o użytkownikach poszukujących niezawodnego sprzętu do codziennego użytku. Świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym lub biurze – zapewniając wyraźny obraz, intuicyjną obsługę i szeroką kompatybilność.
Indeks: RAL3015TPU
Marka: Skriware
Filament do drukarek 3D Skriware TPU soft pink Czas dostawy - około 4 tygodnie
Indeks: RBB3EDE00040
Marka: Makeblock
Duży zestaw konstrukcyjny do budowy robotów. 450 elementów. 10 przykładowych konstrukcji. Programowany na PC i urządzeniach mobilnych. Dla dzieci 12+
Laptop spełnia wymogi programu "laptop dla nauczyciela"