- Obecnie brak na magazynie
Brak dostawców
Indeks: CUR0102VPL
Przeżyj fascynującą lekcję anatomii dzięki technologii 360° VR! Zanurz się w krwiobiegu, płucach i jelicie cienkim, odkrywając tajemnice ludzkiego ciała. Virtuali-Tee to edukacyjna zabawka idealna dla dzieci w wieku 6–12 lat, zweryfikowana przez specjalistów medycznych i uwielbiana przez nauczycieli. Wystarczy pobrać aplikację, założyć interaktywną...
Gramatura 80 g/m2 Ilość w opakowaniu 500 arkuszy Format A4 Waga (transport) 5.01 kg Produkt dostępny na zamówienie!!!
Indeks: BR-2421-1
Marka: INQ
Producent: INQPrint Zamiennik: BROTHER
Indeks: EP-1261-1
Marka: INQ
Producent: INQ Print Zamiennik: Epson Kod produktu: EP-1261-1 Pojemność: 15 ml
Laptop spełnia wymagania programu "laptop dla nauczyciela"
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Warunki dostawy
Specyfikacja techniczna:
| Producent | ASUS |
| Nazwa typu | Notebooki |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Asus B5402CVA-KI0169X 14"FHD/i5-1340P/16GB/SSD512GB/IrisXe/11PR Star Black |
INFORMACJE PODSTAWOWE |
|
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | ExpertBook B5 |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Kolor obudowy | Granatowy (Star Black) |
WYŚWIETLACZ |
|
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920x1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-glare) |
| Touch | Nie |
PROCESOR |
|
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-1340P Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 12 / 16 |
PAMIĘĆ |
|
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 1 / 0 |
GRAFIKA |
|
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
DYSK TWARDY |
|
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Tak |
NAPĘD OPTYCZNY |
|
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
ZŁĄCZA |
|
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 4x : 1x 3.0 + 1x 3.1 + 2x Thunderbolt™ 4 / USB4 |
| Złącze stacji dokującej | Nie |
ŁĄCZNOŚĆ / KOMUNIKACJA |
|
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
BATERIA |
|
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh) | 63.0 |
MULTIMEDIA |
|
| Wbudowane Audio | Dolby Atmos |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo; Wbudowany mikrofon. |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Czytnik kart | MicroSD |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa + blok numeryczny w touchpadzie |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
FIZYCZNE |
|
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 17,9~18 x 323,4 x 223,1 |
| Waga (kg) | 1.270 |
POZOSTAŁE PARAMETRY |
|
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Dołączone oprogramowanie | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Warunki serwisowe | 3 Y OnSite NBD |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W 20V DC, 3.25A |
| Cechy | i5-1340P;SSD512GB |
| Informacje dodatkowe | Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Kensington Security Slot; Expansion Slot(includes used):; - 1x DDR5 SO-DIMM slots; - 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4; - 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4; Memory: 8GB DDR5 on board + 8GB DDR5 SO-DIMM; Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card; LCD cover-material: Aluminum; Front-facing camera with privacy shutter. |
| Baza SCIP | Nie |
Indeks: labolab3
ENERGIA. TO DZIAŁA! SZKOŁA PODSTAWOWA – FIZYKA Moduł obejmuje 23 lekcje, które w przystępny sposób wprowadzają uczniów w zagadnienia związane z energią. W trakcie zajęć uczniowie: Poznają różne rodzaje energii i procesy ich przemian. Analizują energię wytwarzaną przez ich ciała oraz zjawiska energii potencjalnej i kinetycznej. Odkrywają ruch fal i jego...
Indeks: 1541308
Marka: Clevertouch
Dla edukacji zakup z 0% VAT Przekątna ekranu 75 cali Android 13.0 Certyfikacja Google EDLA!
Indeks: KPHPNOGUS3B0
Elegancki i lekki Laptop HP 250 nadąża za mobilnym stylem pracy, dzięki smukłej i lekkiej konstrukcji. Stworzony do pracy i rozrywki Realizuj sprawnie projekty, dzięki zaawansowanym technologiom, jak potężny procesor, pamięć DDR4. Niech Cię zobaczą i usłyszą - głośno i wyraźnie Utrzymuj kontakt ze swoimi współpracownikami - niezależnie od tego, czy...
Playground – nauka angielskiego przez zabawę! Pakiet Playground to 8 interaktywnych aplikacji oferujących 24 pełne przygód scenariusze edukacyjne. Każda aplikacja ma 3 poziomy trudności oraz dodatkowy poziom MIXED, co pozwala dostosować zabawę do umiejętności dziecka. Dzięki poleceniom w języku angielskim dzieci uczą się ponad 150 zwrotów i zdań,...
Indeks: RBB3EDE00020
Marka: Makeblock
Produkt wycofany, dostępna jest jego nowa wersja mBot-S Bluetooth z pakietem rozszerzeń Explorer Kit Zestaw edukacyjny idealny na początek przygody z programowaniem i robotyką dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Współpracuje z graficznym oprogramowaniem Scratch, tekstowym Arduino oraz z aplikacjami na smartfony. Prosty montaż, możliwość rozbudowy...
Indeks: DRHPUWAC4040
Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 7740 Wide Format AiO A3
Indeks: BML-27409
Filament Refill w kolorze jasnozielonym (11502) od firmy Bambu Lab, wykonany z materiału PLA Matte. Jest biodegradowalny i łatwy w użyciu, a powstałe dzięki niemu wydruki posiadają powierzchnię o matowym wykończeniu. Kompatybilny z systemem AMS, posiada wbudowany tag RFID ułatwiający konfigurację. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością mechaniczną,...
Indeks: RAL-nyf
Marka: Skriware
Filament do drukarek 3D Skriware PLA neon yellow fluorescent Czas dostawy 2-3 dni robocze
Indeks: 1290054
Marka: Clevertouch
CM High-Bright – doskonała widoczność przez całą dobę Dzięki technologii antyodblaskowej, wysokiej jasności kolorów oraz możliwości pracy 24/7, CM High-Bright to idealne rozwiązanie do wyświetlania treści w nasłonecznionych pomieszczeniach i witrynach sklepowych.
Moja Garderoba – interaktywny pakiet terapeutyczny dla seniorów! Pakiet Moja Garderoba to innowacyjne narzędzie dla seniorów i osób z ograniczoną mobilnością. Zawiera 2 aplikacje w rozszerzonej rzeczywistości, które wspierają rehabilitację funkcji neuropoznawczych. Użytkownicy ćwiczą czynności samoobsługowe, wzmacniają pamięć proceduralną, rozwijają...
Indeks: 03AT2023
cena obowiązująca dla szkół Zestaw skalkulowany w oparciu o preferencyjną stawkę VAT 0% na monitory interaktywne dla edukacji *Przedstawiona oferta jest tylko przykładem z wielu dostępnych rozwiązań na realizację programu rządowego Aktywna Tablica
Indeks: NRKMbot2
Marka: Makeblock
Makeblock - Lekcje Programowania Robotów mBot2 Wkrocz w fascynujący świat programowania z naszym najnowszym przewodnikiem – "Lekcje Programowania dla Robotów mBot2", opracowanym przez NeoRobots. Ta wyjątkowa książka to kompleksowy kurs, zawierający 20 nowych, interaktywnych lekcji, opracowanych specjalnie dla innowacyjnych robotów edukacyjnych mBot2 firmy...
Indeks: INDS005
Stół interaktywny dla dzieci INTBOARD STYLE 43″ to nowoczesne narzędzie edukacyjne, które łączy naukę z angażującą zabawą. Duży, 43-calowy ekran dotykowy umożliwia jednoczesną pracę kilku dzieci, wspierając rozwój współpracy, komunikacji oraz umiejętności społecznych. Urządzenie wyróżnia się jasną, przyjazną kolorystyką i zostało wykonane z materiałów...
Pakiet REW – interaktywna rehabilitacja przez zabawę! Pakiet REW to zestaw 16 interaktywnych aplikacji stworzonych z myślą o dzieciach i młodzieży wymagających wsparcia rehabilitacyjnego. Dzięki przyjaznym kolorom, jasnym tłom i łagodniejszej dynamice, gry są łatwe w odbiorze, a jednocześnie wciągające i motywujące. Pakiet wspiera rozwój motoryki,...
Laptop spełnia wymagania programu "laptop dla nauczyciela"