- Obecnie brak na magazynie
Brak dostawców
Indeks: CUR0102VPL
Przeżyj fascynującą lekcję anatomii dzięki technologii 360° VR! Zanurz się w krwiobiegu, płucach i jelicie cienkim, odkrywając tajemnice ludzkiego ciała. Virtuali-Tee to edukacyjna zabawka idealna dla dzieci w wieku 6–12 lat, zweryfikowana przez specjalistów medycznych i uwielbiana przez nauczycieli. Wystarczy pobrać aplikację, założyć interaktywną...
Gramatura 80 g/m2 Ilość w opakowaniu 500 arkuszy Format A4 Waga (transport) 5.01 kg Produkt dostępny na zamówienie!!!
Indeks: BR-2421-1
Marka: INQ
Producent: INQPrint Zamiennik: BROTHER
Indeks: EP-1261-1
Marka: INQ
Producent: INQ Print Zamiennik: Epson Kod produktu: EP-1261-1 Pojemność: 15 ml
Laptop spełnia wymagania programu "laptop dla nauczyciela"
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Warunki dostawy
Specyfikacja techniczna:
| Producent | ASUS |
| Nazwa typu | Notebooki |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Asus B1402CVA-EB0112X 14"FHD/i5-1335U/8GB/SSD512GB/UHD/W11Pro Star Black 3Y |
INFORMACJE PODSTAWOWE |
|
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | ExpertBook |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Kolor obudowy | Granatowy (Star Black) |
WYŚWIETLACZ |
|
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920x1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-glare) |
| Touch | Nie |
PROCESOR |
|
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-1335U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 12 |
PAMIĘĆ |
|
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 1 / 1 |
GRAFIKA |
|
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
DYSK TWARDY |
|
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Nie |
NAPĘD OPTYCZNY |
|
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
ZŁĄCZA |
|
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 4x : 1x 2.0 + 1x 3.0 + 1x 3.0 Typu C + 1x 3.1 Typu C |
| Złącze stacji dokującej | Nie |
ŁĄCZNOŚĆ / KOMUNIKACJA |
|
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
BATERIA |
|
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh) | 42.0 |
MULTIMEDIA |
|
| Wbudowane Audio | Audio by Dirac |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo; Wbudowany mikrofon. |
| Wbudowana kamera internetowa | HD720p |
| Czytnik kart | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
FIZYCZNE |
|
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 19,9 x 326,9 x 214,5 |
| Waga (kg) | 1.496 |
POZOSTAŁE PARAMETRY |
|
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Warunki serwisowe | 3 Y OnSite NBD |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W 20V DC, 3.25A |
| Cechy | i5-1335U;SSD512GB |
| Informacje dodatkowe | Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Kensington Security Slot; 8GB DDR4 on board, 1x DDR4 SO-DIMM slot; 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4; Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card; Fingerprint sensor intergrated with Touchpad; Front-facing camera with privacy shutter; EPEAT Gold, Energy star 8.0, FSC Mix, TCO 9.0, RoHS, REACH. |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Baza SCIP | Nie |
Indeks: MIMI MOT
Wszechstronny stojak podłogowy z regulacją wysokości i kąta nachylenia – maksymalna funkcjonalność i mobilność! Szukasz uniwersalnego rozwiązania do wyświetlaczy dotykowych? Nasz zmotoryzowany stojak podłogowy to połączenie mobilności, wygody i bezpieczeństwa – idealny do zastosowań w edukacji, biznesie, digital signage oraz na eventach.
Gramatura 80 g/m2 Ilość w opakowaniu 500 arkuszy Format A4 Waga (transport) 5.01 kg Produkt dostępny na zamówienie!!!
Indeks: KM0240FHD-V2
🎬 Większy obraz, więcej możliwości Telewizor Kruger&Matz 40” FHD Smart TV to połączenie wysokiej jakości obrazu, nowoczesnego wzornictwa i funkcji smart. Dzięki rozdzielczości Full HD, obraz jest ostry i szczegółowy, a wbudowany tuner DVB-T2/S2 z kodekiem H.265 HEVC umożliwia odbiór nowoczesnej telewizji naziemnej i satelitarnej bez dodatkowego...
Indeks: AP10-A86-EU-1
Marka: Promethean
Monitor interaktywny PROMETHEAN ActivPanel 10 Standard 86" to nowoczesne rozwiązanie dla edukacji i biznesu. Oferuje 40-punktowy multi-touch i precyzyjną technologię Vellum Touch, zapewniającą płynne pisanie i obsługę gestów. Wyświetlacz 4K UHD (3840 × 2160) z Direct LED gwarantuje ostrość, żywe kolory i szerokie kąty widzenia. Powłoka antyrefleksyjna i...
Nadaj swojemu Magicznemu Dywanowi wyjątkowy, przyjazny wygląd! Pokrowiec w kształcie zebry to idealne rozwiązanie do przedszkoli, szkół i sal terapeutycznych. Maskuje metalowy stojak, sprawiając, że urządzenie lepiej komponuje się z otoczeniem i staje się atrakcyjniejsze dla dzieci.
Indeks: 1290039
Marka: Clevertouch
Odmieniamy sposób wyświetlania informacji! Clevertouch CM Pro to kompleksowe rozwiązanie typu all-in-one, łączące funkcje monitora reklamowego i informacyjnego w jednym urządzeniu. Elastyczność i wszechstronność Dzięki wbudowanemu systemowi operacyjnemu Android, platformie CleverLive Digital Signage do przesyłania treści oraz technologii AirServer do...
Indeks: mTal2
Interaktywne oprogramowanie do diagnozy i terapii logopedycznej dzieci w wieku 4+ (w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym) z wadami wymowy i innymi zaburzeniami sprawności językowej. Blisko 1500 ćwiczeń interaktywnych i 400 kart pracy do wydruku. GRATIS: drukowany notatnik logopedy i poradnik metodyczny ze scenariuszami zajęć grupowych, mikrofon,...
Gramatura 80 g/m2 Ilość w opakowaniu 500 arkuszy Format A4 Waga (transport) 5.01 kg Produkt dostępny na zamówienie!!!
Indeks: 1290034
Marka: Clevertouch
Odmieniamy sposób wyświetlania informacji! Clevertouch CM Pro to kompleksowe rozwiązanie typu all-in-one, łączące funkcje monitora reklamowego i informacyjnego w jednym urządzeniu. Elastyczność i wszechstronność Dzięki wbudowanemu systemowi operacyjnemu Android, platformie CleverLive Digital Signage do przesyłania treści oraz technologii AirServer do...
Indeks: 01AT2023
cena obowiązująca dla szkół Zestaw skalkulowany w oparciu o preferencyjną stawkę VAT 0% na monitory interaktywne dla edukacji *Przedstawiona oferta jest tylko przykładem z wielu dostępnych rozwiązań na realizację programu rządowego Aktywna Tablica
Indeks: RAL9003
Marka: Skriware
Filament do drukarek 3D Skriware PLA pure white Czas dostawy 2-3 dni robocze
Marka: Makeblock
Mata edukacyjna M2 od Makeblock to zaawansowane narzędzie dydaktyczne, idealne do pracowni robotyki na wyższym poziomie nauczania. Jej duża powierzchnia o wymiarach 210 × 150 cm zapewnia przestrzeń do realizacji zaawansowanych zadań i eksperymentów, stając się niezastąpioną pomocą w rozwijaniu umiejętności programowania i robotyki.
Pakiet EN1 + EN2 – nauka języka angielskiego przez zabawę!Pakiet EN1 + EN2 to zestaw 9 interaktywnych aplikacji dla dzieci w wieku 3–7 lat, które wprowadzają najmłodszych w świat języka angielskiego. Aplikacje pozwalają poznawać nowe słówka, ćwiczyć pamięć, refleks i koordynację, a także zachęcają do aktywności fizycznej. Dzięki różnorodnym zadaniom...
Indeks: NRKMbot2
Marka: Makeblock
Makeblock - Lekcje Programowania Robotów mBot2 Wkrocz w fascynujący świat programowania z naszym najnowszym przewodnikiem – "Lekcje Programowania dla Robotów mBot2", opracowanym przez NeoRobots. Ta wyjątkowa książka to kompleksowy kurs, zawierający 20 nowych, interaktywnych lekcji, opracowanych specjalnie dla innowacyjnych robotów edukacyjnych mBot2 firmy...
Indeks: TAPXIR880030
Marka: Promethean
Tablice interaktywne z serii ActivBoard Touch Dryerase to najpopularniejszy w Polsce model tablic Promethean. Są szybkie i precyzyjne, a wraz z oprogramowaniem ActivInspire stanowią doskonałe i zarazem ekonomiczne rozwiązanie dla szkół. Tablica dotykowa ActivBoard Touch Dryerase łączy w sobie funkcjonalność dotykowej tablicy interaktywnej z powierzchnią...
Laptop spełnia wymagania programu "laptop dla nauczyciela"