- Obecnie brak na magazynie
Brak dostawców
Indeks: CUR0102VPL
Przeżyj fascynującą lekcję anatomii dzięki technologii 360° VR! Zanurz się w krwiobiegu, płucach i jelicie cienkim, odkrywając tajemnice ludzkiego ciała. Virtuali-Tee to edukacyjna zabawka idealna dla dzieci w wieku 6–12 lat, zweryfikowana przez specjalistów medycznych i uwielbiana przez nauczycieli. Wystarczy pobrać aplikację, założyć interaktywną...
Gramatura 80 g/m2 Ilość w opakowaniu 500 arkuszy Format A4 Waga (transport) 5.01 kg Produkt dostępny na zamówienie!!!
Indeks: BR-2421-1
Marka: INQ
Producent: INQPrint Zamiennik: BROTHER
Indeks: EP-1261-1
Marka: INQ
Producent: INQ Print Zamiennik: Epson Kod produktu: EP-1261-1 Pojemność: 15 ml
Laptop spełnia warunki programu "laptop dla nauczyciela"
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Warunki dostawy
Specyfikacja produktu:
| Producent | ASUS |
| Nazwa typu | Notebooki |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Asus B1502CVA-BQ0109X 15,6"FHD/i3-1315U/8GB/SSD512GB/UHD/11PR Star Black 3Y |
INFORMACJE PODSTAWOWE |
|
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | ExpertBook B1502 |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Kolor obudowy | Granatowy (Star Black) |
WYŚWIETLACZ |
|
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920x1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch | Nie |
PROCESOR |
|
| Typ procesora | Intel Core i3 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i3-1315U Processor (10M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 6 / 8 |
PAMIĘĆ |
|
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 1 / 1 |
GRAFIKA |
|
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® UHD Graphics for 13th Gen Intel® Processors |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
DYSK TWARDY |
|
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Nie |
NAPĘD OPTYCZNY |
|
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
ZŁĄCZA |
|
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 4x : 1x 2.0 + 1x 3.0 + 1x 3.0 Typu C + 1x 3.1 Typu C |
| Złącze stacji dokującej | Nie |
ŁĄCZNOŚĆ / KOMUNIKACJA |
|
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
BATERIA |
|
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh) | 42.0 |
MULTIMEDIA |
|
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack; |
| Dodatki multimedialne | Wbudowany mikrofon; Głośniki stereo. |
| Wbudowana kamera internetowa | HD720p |
| Czytnik kart | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
FIZYCZNE |
|
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 19,9 x 316 x 233 |
| Waga (kg) | 1.690 |
POZOSTAŁE PARAMETRY |
|
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Dołączone oprogramowanie | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Warunki serwisowe | 36mce ON-SITE NBD |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W 20V DC, 3.25A |
| Cechy | Core i3-1315U;SSD512GB |
| Informacje dodatkowe | 8GB DDR4 on board; 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD; 720p HD camera with privacy shutter; 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery; Kensington Security Slot; Audio by Dirac; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; EPEAT Gold; Energy star 8.0; FSC Mix; REACH; RoHS; TCO 9.0. |
| Baza SCIP | Nie |
Indeks: KPASPHMUT000
Producent: ASUS Model: E5202WHAK-BA158X ASUS ExpertCenter E5 AiO 22 to komputer typu All-in-One, który łączy w sobie zaawansowany procesor Intel Core 11. generacji, szybki dysk SSD, matowy ekran IPS o przekątnej 21,5 cala i rozdzielczości Full HD oraz wiele opcji łączności i bezpieczeństwa. Jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy...
Indeks: RAL1023ABS
Marka: Skriware
Filament do drukarek 3D Skriware ABS lemon yellow Czas dostawy - około 4 tygodnie
Indeks: mTal5
Program zawierający ponad 200 ćwiczeń interaktywnych wspomagających rozwijanie sprawności komunikacyjnej i pragmatyczne użycie języka, - ćwiczenia o prostej i przemyślanej konstrukcji z obszarów takich jak: - emocje, - gesty, - homonimy, - synonimy, - proste wyrażenia frazeologiczne, Stanowi uzupełnienie ćwiczeń z programów dotyczących pracy z...
Marka: Makeblock
Makeblock - mBot2 Rover Robotics Kit Makeblock - mBot2 Rover Robotics Kit to kompleksowy zestaw dla entuzjastów robotyki, łączący zaawansowanego robota mBot2 z dodatkowymi możliwościami oferowanymi przez Rover Robotics Add-On Pack. Zestaw ten umożliwia budowę bardziej skomplikowanych konstrukcji i tworzenie funkcjonalnych projektów, które stawią czoła...
Indeks: labprzy4
Laboratorium przyszłości. PAKIET 3 programów to zestaw interaktywnych pomocy edukacyjnych do wykorzystania na zajęciach technicznych w szkole podstawowej. Składa się z z 3 części: Laboratorium przyszłości. Instrukcje BHP w szkole i poza nią Laboratorium przyszłości. Maszyny wokół nas - schematy działania Laboratorium przyszłości. Kompetencje techniczne...
Indeks: KPPXMB000040
Komputer OPS Promethean i3-7100U – Wydajne rozwiązanie do monitorów interaktywnych Promethean OPS-i3-7100U to kompaktowy, wsuwany komputer OPS, który pozwala na rozszerzenie funkcjonalności monitorów interaktywnych Promethean. Dzięki wydajnym podzespołom zapewnia płynną i stabilną pracę w środowisku edukacyjnym oraz biznesowym. Produkt dostępny na...
Indeks: PRM02412TAB
Marka: Promethean
Promethean ActivConnect – G Series służy do komunikacji tablic i monitorów Promethean z urządzeniami mobilnymi. Działa na systemie operacyjnym Android w wersji 6.
Indeks: RAL9003
Marka: Skriware
Filament do drukarek 3D Skriware PLA pure white Czas dostawy 2-3 dni robocze
Nadaj swojemu Magicznemu Dywanowi wyjątkowy, przyjazny wygląd! Pokrowiec w kształcie zebry to idealne rozwiązanie do przedszkoli, szkół i sal terapeutycznych. Maskuje metalowy stojak, sprawiając, że urządzenie lepiej komponuje się z otoczeniem i staje się atrakcyjniejsze dla dzieci.
Indeks: Skrinter-Z200-v2
Marka: Skriware
Model: ZORTRAX M200 Plus v2 ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ! Odkrywajcie druk 3D z łatwością. Dostosowana do potrzeb i możliwości SkriLabu drukarka M200 Plus produkowana przez Zortrax – lidera druku 3D na świecie. PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - czas realizacji około 3 tygodnie.
Marka: Makeblock
Robot edukacyjny mBot2 – 10 sztukDoskonały do nauki robotyki i programowania, oferujący szerokie możliwości dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak precyzyjne sterowanie ruchem, czujniki czy integracja z CyberPi. Adapter Bluetooth – 10 sztukUmożliwia komunikację robotów mBot2 z komputerami, zapewniając wygodę i wszechstronność podczas zajęć....
Indeks: KM0806
System operacyjny: Android 13CPU: T310, ARM-Cortex A55, Quad core, 64-bitGPU: PowerVR GE8300, 660 MHzCzęstotliwość CPU: 2 GHzRAM: 3 GBPamięć wewnętrzna: 32 GB
Indeks: KM0232-T5
Niezawodna jakość i wszechstronne zastosowanie 0 Kruger&Matz 32” HD to telewizor stworzony z myślą o użytkownikach poszukujących niezawodnego sprzętu do codziennego użytku. Świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym lub biurze – zapewniając wyraźny obraz, intuicyjną obsługę i szeroką kompatybilność.
Magiczny Dywan 5.0 Kinebi EVO – PC z oprogramowaniem systemowym wraz z projektorem (WXGA - lampa), czujnikiem ruchu, WiFi. W zestawie łącznie 100 aplikacji i gier z EVO "Start" i pakietu EVO+. Przeznaczony do zabawy, gry i rozwoju w pojedynkę, w duecie oraz w zespole. Idealny dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.
Laptop spełnia warunki programu "laptop dla nauczyciela"