- Obecnie brak na magazynie
Brak dostawców
Indeks: CUR0102VPL
Przeżyj fascynującą lekcję anatomii dzięki technologii 360° VR! Zanurz się w krwiobiegu, płucach i jelicie cienkim, odkrywając tajemnice ludzkiego ciała. Virtuali-Tee to edukacyjna zabawka idealna dla dzieci w wieku 6–12 lat, zweryfikowana przez specjalistów medycznych i uwielbiana przez nauczycieli. Wystarczy pobrać aplikację, założyć interaktywną...
Gramatura 80 g/m2 Ilość w opakowaniu 500 arkuszy Format A4 Waga (transport) 5.01 kg Produkt dostępny na zamówienie!!!
Indeks: BR-2421-1
Marka: INQ
Producent: INQPrint Zamiennik: BROTHER
Indeks: EP-1261-1
Marka: INQ
Producent: INQ Print Zamiennik: Epson Kod produktu: EP-1261-1 Pojemność: 15 ml
Podstawowe Informacje
| Producent | Lenovo |
| Gwarancja | 24 Miesiące Gwarancji fabrycznej |
| Kod Towaru | TABLEVTZA0019 |
| Kod Producenta | ZA5H0082PL |
| Kod EAN | 193638288107 |
| Kod UPC | 193638288107 |
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Warunki dostawy
Wyświetlacz
| Długość przekątnej ekranu | 8" |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 px |
| Technologia wyświetlacza | IPS |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
Procesor
| Typ procesora | Mediatek |
| Model procesora | Helio A22 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A53 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
Pamięć
| Pamięć wewnętrzna | 2 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | LPDDR3-SDRAM |
Nośnik danych
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 32 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD (TransFlash) |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Nośniki | eMMC |
Grafika
| Karta graficzna | IMG GE8300 |
Audio
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
Kamera
| Kamera tylna | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Wbudowany flesz | Nie |
| Przednia kamera | Tak |
Sieć
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b802.11gWi-Fi 4 (802.11n)Rozwiń |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
Porty i interfejsy
| Liczba portów Micro-USB 2.0 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
Funkcje telefonu
| Połączenie głosowe | Tak |
Konstrukcja
| Typ napędu | Mini tablet |
| Kolor produktu | Szary |
| Stopień ochrony IP | IP5X |
Wydajność
| GLONASS | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Nie |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
Ochrona
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Android 9.0 |
Bateria
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
Moc
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 1 A |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 199,1 mm |
| Głębokość produktu | 121,8 mm |
| Wysokość produktu | 8,15 mm |
| Waga produktu | 305 g |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.
Indeks: 1290035
Marka: Clevertouch
Odmieniamy sposób wyświetlania informacji! Clevertouch CM Pro to kompleksowe rozwiązanie typu all-in-one, łączące funkcje monitora reklamowego i informacyjnego w jednym urządzeniu. Elastyczność i wszechstronność Dzięki wbudowanemu systemowi operacyjnemu Android, platformie CleverLive Digital Signage do przesyłania treści oraz technologii AirServer do...
Indeks: 484A18
Marka: Clevertouch
BalanceBox® 650-II – Manualny system regulacji wysokości dla interaktywnych ekranów Płynna regulacja bez zasilania elektrycznego – idealne rozwiązanie do szkół i biur BalanceBox® 650-II to innowacyjny, manualny uchwyt do regulacji wysokości, zaprojektowany do obsługi dużych i ciężkich interaktywnych ekranów. Dzięki zakresowi ruchu wynoszącemu 650 mm,...
Indeks: KPHPNCGU5000
Laptop spełnia wymagania programu "Laptop dla nauczyciela"
Indeks: G050101A015
Marka: MOZAIK Education
Oprogramowanie interaktywne Współpraca z monitorem interaktywnym Dostęp do platformy mozaWeb oraz oprogramowania mozaBook Ponad 1000 interaktywnych modeli 3D Kilkaset filmów edukacyjnych, materiałów dźwiękowych oraz zadań Licencja roczna Wymaga dostępu do Internetu To oprogramowanie pozwala na tworzenie angażujących lekcji z wykorzystaniem...
Indeks: 1218-01
Zestaw: długopis 3D EDUstick w piórniku: • Jest uniwersalny, gdyż pracuje na najbardziej popularnych filamentach 1,75mm (np. PLA, ABS).• Posiada 8 różnych trybów prędkości.• Posiada wyłącznik bezpieczeństwa przy braku użytkowania.• Jest wspierany przez wyświetlacz LED i kontrolki użytkowania.• Ma tryb ręczny i automatyczny.• Jest wyposażony w specjalnie...
Indeks: 1290042
Marka: Clevertouch
Monitor informacyjny Clevertouch CMPro eXtra CTL-65DS924K7V2 pozwala na nieprzerwane wyświetlanie treści 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.
Indeks: RAL-t
Marka: Skriware
Filament do drukarek 3D Skriware PLA transparent Czas dostawy - około 4 tygodnie
Marka: Makeblock
CyberPi Innovation Pack to zaawansowany zestaw rozszerzający, który wprowadza dodatkowe możliwości do pracy z mikrokontrolerami CyberPi i HaloCode oraz robotem edukacyjnym mBot2. Wyposażony w różnorodne czujniki i elementy wykonawcze, pozwala tworzyć zaawansowane projekty edukacyjne i innowacyjne urządzenia.
Indeks: AP10-B55-EU-1
Marka: Promethean
PROMETHEAN ActivPanel 10 Premium 55 to przełomowe rozwiązanie, które redefiniuje standardy nauczania i pracy zespołowej. Łączy intuicyjność tradycyjnej tablicy z nowoczesnymi możliwościami ekranu dotykowego, umożliwiając jednoczesną interakcję nawet 50 użytkownikom. Jego modułowa konstrukcja pozwala na wybór systemu operacyjnego – Android, Windows lub...
Indeks: XL-W
Zmotoryzowany stojak ścienno-podłogowy o dużym zakresie ruchu.
Indeks: MINI-W-65
To napędzany silnikiem uchwyt ścienny do podłogi, przeznaczony do wyświetlaczy o przekątnej 32–95 cali i wadze do 65 kg z elektryczną regulacją wysokości w zakresie 650 mm.
Indeks: RLU-t-TPU
Marka: Skriware
Filament do drukarek 3D Skriware TPU transparent Czas dostawy - około 4 tygodnie
Podstawowe Informacje
| Producent | Lenovo |
| Gwarancja | 24 Miesiące Gwarancji fabrycznej |
| Kod Towaru | TABLEVTZA0019 |
| Kod Producenta | ZA5H0082PL |
| Kod EAN | 193638288107 |
| Kod UPC | 193638288107 |