- Obecnie brak na magazynie
Brak dostawców
Indeks: CUR0102VPL
Przeżyj fascynującą lekcję anatomii dzięki technologii 360° VR! Zanurz się w krwiobiegu, płucach i jelicie cienkim, odkrywając tajemnice ludzkiego ciała. Virtuali-Tee to edukacyjna zabawka idealna dla dzieci w wieku 6–12 lat, zweryfikowana przez specjalistów medycznych i uwielbiana przez nauczycieli. Wystarczy pobrać aplikację, założyć interaktywną...
Gramatura 80 g/m2 Ilość w opakowaniu 500 arkuszy Format A4 Waga (transport) 5.01 kg Produkt dostępny na zamówienie!!!
Indeks: BR-2421-1
Marka: INQ
Producent: INQPrint Zamiennik: BROTHER
Indeks: EP-1261-1
Marka: INQ
Producent: INQ Print Zamiennik: Epson Kod produktu: EP-1261-1 Pojemność: 15 ml
Producent: HP
Model: 250 G9
Z notebookiem Lenovo V17 Gen 3 o dużym ekranie 17" wykonasz zadania szybko dzięki potężnym procesorom Intel® Core™ 12. generacji i świetnej grafice Intel® Iris® Xe. Możesz go używać do różnych zadań, od codziennej pracy w biurze po ważne zadania związane z danymi, gdziekolwiek jesteś. Dzięki inteligentnemu włącznikowi z czytnikiem linii papilarnych, szybko i bezpiecznie zalogujesz się do swojego laptopa.
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Warunki dostawy
| Producent | HP |
| Nazwa typu | Notebooki |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | HP 250 G9 15,6"FHD/i3-1215U/8GB/SSD256GB/W11 |
INFORMACJE PODSTAWOWE |
|
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | 250 |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Kolor obudowy | Srebrno-czarny (Silver-black) |
WYŚWIETLACZ |
|
| Typ matrycy | SVA |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
PROCESOR |
|
| Typ procesora | Intel Core i3 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i3-1215U Processor (10M Cache, up to 4.40 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 6 / 8 |
PAMIĘĆ |
|
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
GRAFIKA |
|
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® UHD Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
DYSK TWARDY |
|
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 256 GB |
NAPĘD OPTYCZNY |
|
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
ZŁĄCZA |
|
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 2x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
ŁĄCZNOŚĆ / KOMUNIKACJA |
|
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Port Bluetooth | Tak |
BATERIA |
|
| Pojemność baterii (Wh) | 41.0 |
MULTIMEDIA |
|
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
FIZYCZNE |
|
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 242 x 358 x 19,9 |
| Waga (kg) | 1.740 |
POZOSTAŁE PARAMETRY |
|
| Dołączone oprogramowanie | |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Cechy | i3-1215U;SSD256GB |
| Informacje dodatkowe | Gniazdo linki zabezpieczającej; TPM. |
| Baza SCIP | Nie |
Marka: Makeblock
Makeblock - zestaw robotów 4x mBot2 + mata M1 + scenariusze Zestaw został zaprojektowany specjalnie dla placówek edukacyjnych i jest idealnym narzędziem do nauki robotyki oraz programowania. Przeznaczony dla uczniów klas 4–8 szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych, pozwala na wygodną pracę w grupach, umożliwiając zaangażowanie nawet 8 uczniów...
Indeks: SG-L
Scottie Go! Labirynt to nowe przygody ulubionego towarzysza dzieci w nauce programowania – kosmity Scottiego. W trakcie międzygwiezdnej podróży Scottie jest zmuszony lądować na nieznanej asteroidzie w celu uzupełnienia paliwa.
Indeks: G050102C003
Marka: MOZAIK Education
Licencja 3-letnia – 1 stanowisko Przeznaczenie do pracy w klasie: Oprogramowanie idealne do zastosowania w klasie, wspierające naukę w interaktywny sposób. Współpraca z mozaBook CLASSROOM: Program działa w połączeniu z mozaBook CLASSROOM, co umożliwia nauczycielom łatwe zarządzanie materiałami i zadaniami dla uczniów. Bogaty zbiór materiałów edukacyjnych:...
Indeks: Plansza014
Produkt dedykowany pod program LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI
Indeks: DRHPLSMB0580
HP LaserJet Pro M203dw – Niezawodna drukarka do Twojego biura! Szukasz szybkiej, wydajnej i oszczędnej drukarki? HP LaserJet Pro M203dw to doskonały wybór dla małych i średnich firm oraz do pracy w domu! 🔹 Błyskawiczne drukowanie – do 28 stron na minutę🔹 Automatyczny druk dwustronny – oszczędność papieru i czasu🔹 Łączność bezprzewodowa – drukuj z...
Gramatura 80 g/m2 Ilość w opakowaniu 500 arkuszy Format A3 Waga (transport) 6.00 kg Produkt dostępny na zamówienie!!!
Indeks: DRHPLSMB06K0
Drukarka HP LaserJet M110w – idealna do domu i biura Szukasz niezawodnego urządzenia, które usprawni Twoją pracę w domu lub zastąpi niedoskonały sprzęt biurowy? HP LaserJet M110w to kompaktowa i wydajna drukarka, która spełni Twoje oczekiwania. Nowoczesny design w kolorze białym świetnie wpasuje się w każde wnętrze, a maksymalny format druku A4 sprawia,...
Seria Latitude to biznesowa rodzina notebooków amerykańskiej marki Dell. Modele laptopów Latitude charakteryzują się nietuzinkowym wyglądem, wysoką jakością wykonania oraz znakomitą trwałością. Każdy model laptopa z serii Latitude wykonany jest z komponentów najwyższej jakości. Obudowy notebooków produkuje się m.in. ze szczotkowanego aluminium,...
Indeks: MIF FLEX 65
Uniwersalny wózek ręczny, pasujący do każdej marki i modelu monitora.
Pakiet Funkodowanie III wprowadza uczniów klas IV–VIII w świat programowania bez użycia komputerów. Zawiera innowacyjne aplikacje o charakterze matematyczno-logiczno-przyrodniczym, które rozwijają myślenie komputacyjne, zdolności analityczne oraz umiejętność współpracy w grupie. Trzy poziomy trudności każdej gry pozwalają dostosować wyzwania do wieku i...
Indeks: KM0265UHD-G
Odkryj zupełnie nowy wymiar rozrywki z telewizorem Kruger&Matz 65" UHD. Ogromny, 65-calowy ekran o rozdzielczości Ultra HD 3840×2160 px gwarantuje krystalicznie czysty obraz, pełen szczegółów i żywych kolorów, które przeniosą Cię w sam środek akcji. Wyposażony w Google TV 5.0, telewizor zapewnia intuicyjny dostęp do tysięcy aplikacji, filmów, seriali...
Indeks: STANDARD-W
Zmotoryzowany stojak ścienno-podłogowy
Indeks: 1541355
Marka: Clevertouch
CleverCast zmienia doświadczenie współpracy dzięki łatwemu przesyłaniu obrazu. Wystarczy podłączyć urządzenie do laptopa i kliknąć, aby płynnie przesyłać obraz na monitor interaktywny.
Producent: HP
Model: 250 G9
Z notebookiem Lenovo V17 Gen 3 o dużym ekranie 17" wykonasz zadania szybko dzięki potężnym procesorom Intel® Core™ 12. generacji i świetnej grafice Intel® Iris® Xe. Możesz go używać do różnych zadań, od codziennej pracy w biurze po ważne zadania związane z danymi, gdziekolwiek jesteś. Dzięki inteligentnemu włącznikowi z czytnikiem linii papilarnych, szybko i bezpiecznie zalogujesz się do swojego laptopa.