- Obecnie brak na magazynie
Brak dostawców
Indeks: CUR0102VPL
Przeżyj fascynującą lekcję anatomii dzięki technologii 360° VR! Zanurz się w krwiobiegu, płucach i jelicie cienkim, odkrywając tajemnice ludzkiego ciała. Virtuali-Tee to edukacyjna zabawka idealna dla dzieci w wieku 6–12 lat, zweryfikowana przez specjalistów medycznych i uwielbiana przez nauczycieli. Wystarczy pobrać aplikację, założyć interaktywną...
Gramatura 80 g/m2 Ilość w opakowaniu 500 arkuszy Format A4 Waga (transport) 5.01 kg Produkt dostępny na zamówienie!!!
Indeks: BR-2421-1
Marka: INQ
Producent: INQPrint Zamiennik: BROTHER
Indeks: EP-1261-1
Marka: INQ
Producent: INQ Print Zamiennik: Epson Kod produktu: EP-1261-1 Pojemność: 15 ml
Producent: HP
Model: ProOne 240 G9
Komputer HP ProOne 240 All-in-One charakteryzuje się przystępną ceną, niezawodnością i prostą, komercyjną konstrukcją, która doskonale prezentuje się w miejscu pracy. Szybki procesor Intel ułatwia realizację zadań, a monitor o przekątnej 23,8 cala tworzy dużą przestrzeń do współpracy.
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Warunki dostawy
| Producent | HP |
| Nazwa typu | Komputery All in One |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | AIO HP ProOne 240 G9 23,8"/i5-1235U/16GB/SSD256GB/11PR |
| Rodzaj urządzenia | All in One |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ekran - dodatkowy opis | Powłoka matowa |
| Touch | Nie |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-1235U Processor (12M Cache, up to 4.40 GHz) |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® UHD Graphics |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Zamontowany dysk twardy | SSD 256 GB PCIe® NVMe™ M.2 |
| Rodzaj napędu optycznego | |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wejście mikrofonowe | Tak |
| Wbudowana kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Czytnik kart | Tak |
| Złącza USB | 2x USB 2.0; 2x USB 3.0 |
| Wbudowany LAN 1Gb - liczba portów | 1 |
| Złącze HDMI | Tak |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Mysz w zestawie | Tak |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 184 x 541 x 419 |
| Waga (kg) | 5.400 |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Informacje dodatkowe | Jasność matrycy: 250 nit; WiFi 6 (802.11 ax); Bluetooth 5.2; Gniazdo linki zabezpieczającej; Szyfrowanie TPM; Moc zasilacza 65 W. |
| Baza SCIP | Nie |
Indeks: edupaka6
Przyroda: Ćwiczenia dopasowane do podręczników Nowa Era, WSiP, Operon
Indeks: G050102C003
Marka: MOZAIK Education
Licencja 3-letnia – 1 stanowisko Przeznaczenie do pracy w klasie: Oprogramowanie idealne do zastosowania w klasie, wspierające naukę w interaktywny sposób. Współpraca z mozaBook CLASSROOM: Program działa w połączeniu z mozaBook CLASSROOM, co umożliwia nauczycielom łatwe zarządzanie materiałami i zadaniami dla uczniów. Bogaty zbiór materiałów edukacyjnych:...
Pakiet aplikacji: DE 1 + DE 2 – 9 interaktywnych aplikacji do nauki języka niemieckiego dla dzieci 3–7 lat. Zestaw łączy dwa pakiety edukacyjne, które wprowadzają najmłodszych w świat języka niemieckiego poprzez zabawę i ruch. Aplikacje uczą słownictwa, rozwijają pamięć, refleks oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Angażujące zadania zachęcają do aktywności...
Indeks: G050102C002
Marka: MOZAIK Education
Licencja 2-letnia – 1 stanowisko Przeznaczenie do pracy w klasie: Oprogramowanie idealne do zastosowania w klasie, wspierające naukę w interaktywny sposób. Współpraca z mozaBook CLASSROOM: Program działa w połączeniu z mozaBook CLASSROOM, co umożliwia nauczycielom łatwe zarządzanie materiałami i zadaniami dla uczniów. Bogaty zbiór materiałów edukacyjnych:...
Indeks: PRACROBSKRI1
Marka: Skriware
Pracownia dedykowana pod program LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI. Zapraszamy do fascynującego świata robotyki. Interdyscyplinarna pracownia robotyczna Skriware stanowi doskonałą obudowę dydaktyczną i metodologiczną przystosowaną do edukacji hybrydowej.
Indeks: INDS009
INTBOARD ZABAVA N43 – wersja Windows to innowacyjny stół interaktywny łączący zabawę z pełną mocą komputera PC. Dzięki niemu każda przestrzeń edukacyjna czy strefa zabaw staje się centrum interakcji, nauki i kreatywności. Urządzenie idealnie sprawdza się w przedszkolach, szkołach, ośrodkach integracyjnych oraz w miejscach wymagających obsługi...
Indeks: RLU-t-TPU
Marka: Skriware
Filament do drukarek 3D Skriware TPU transparent Czas dostawy - około 4 tygodnie
Indeks: MOPXMA0000B0
Rozszerzenie gwarancji producenta do 5 lat!!
Indeks: z1cu
Zestaw zawiera:- komputer AiO- cztery laptopy z pakietem Office 2024- mTalent Zajęcia logopedyczne Pakiet Ekspert- mTalent Opóźniony rozwój mowy (3+)- mTalent Wczesne wspomaganie rozwoju (2+)- mTalent Trudności w pisaniu - mTalent Edukacja Przedszkolna- mTalent Tic Tac Toe!
Indeks: RBB3EDE00020
Marka: Makeblock
Produkt wycofany, dostępna jest jego nowa wersja mBot-S Bluetooth z pakietem rozszerzeń Explorer Kit Zestaw edukacyjny idealny na początek przygody z programowaniem i robotyką dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Współpracuje z graficznym oprogramowaniem Scratch, tekstowym Arduino oraz z aplikacjami na smartfony. Prosty montaż, możliwość rozbudowy...
Indeks: USLDODMON02
Profesjonalny montaż tablicy interaktywnej wraz z materiałami montażowymi.
Indeks: UZYDELNOT0302
Seria Latitude to biznesowa rodzina notebooków amerykańskiej marki Dell. Modele laptopów Latitude charakteryzują się nietuzinkowym wyglądem, wysoką jakością wykonania oraz znakomitą trwałością. Każdy model laptopa z serii Latitude wykonany jest z komponentów najwyższej jakości. Obudowy notebooków produkuje się m.in. ze szczotkowanego aluminium,...
Indeks: 1290036GZ
Marka: Clevertouch
Monitor informacyjny Clevertouch – Nowoczesne rozwiązanie dla szkół 0 Monitor informacyjny Clevertouch to zaawansowane urządzenie typu all-in-one, które doskonale sprawdza się w placówkach edukacyjnych. Oferuje rozdzielczość 4K Ultra HD, szeroki wybór rozmiarów ekranów, wbudowany system CleverLive do zarządzania treściami oraz funkcje takie jak...
Producent: HP
Model: ProOne 240 G9
Komputer HP ProOne 240 All-in-One charakteryzuje się przystępną ceną, niezawodnością i prostą, komercyjną konstrukcją, która doskonale prezentuje się w miejscu pracy. Szybki procesor Intel ułatwia realizację zadań, a monitor o przekątnej 23,8 cala tworzy dużą przestrzeń do współpracy.