- Obecnie brak na magazynie
Brak dostawców
Indeks: CUR0102VPL
Przeżyj fascynującą lekcję anatomii dzięki technologii 360° VR! Zanurz się w krwiobiegu, płucach i jelicie cienkim, odkrywając tajemnice ludzkiego ciała. Virtuali-Tee to edukacyjna zabawka idealna dla dzieci w wieku 6–12 lat, zweryfikowana przez specjalistów medycznych i uwielbiana przez nauczycieli. Wystarczy pobrać aplikację, założyć interaktywną...
Gramatura 80 g/m2 Ilość w opakowaniu 500 arkuszy Format A4 Waga (transport) 5.01 kg Produkt dostępny na zamówienie!!!
Indeks: BR-2421-1
Marka: INQ
Producent: INQPrint Zamiennik: BROTHER
Indeks: EP-1261-1
Marka: INQ
Producent: INQ Print Zamiennik: Epson Kod produktu: EP-1261-1 Pojemność: 15 ml
Producent: AOC
Model: 24B1H
Szukasz monitora, który proponowany jest w atrakcyjnej cenie? Zależy Ci na uniwersalnym sprzęcie, który będzie odpowiedni zarówno do pracy biurowej, jak i rozgrywek multimedialnych? Chcesz, aby posiadał dobrze prezentującą się budowę? Powinien zatem zainteresować Cię monitor AOC 24B1H. Oferowany ekran spełni Twoje wymagania i sprawi, że będziesz mógł w wygodny sposób wykorzystać go do różnych celów.
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Warunki dostawy
| Producent | AOC |
| Nazwa typu | Monitory LCD |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | AOC 23,8" 24B1H 1920 x 1080 MVA 60 Hz |
INFORMACJE PODSTAWOWE |
|
| Rodzina | Basic-Line |
WYŚWIETLACZ |
|
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Typ matrycy | MVA |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Czas reakcji matrycy | 8.0 ms |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 60 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego | |
| Częstotliwość odchylania poziomego | |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3,5° / +21,5° |
TECHNICZNE |
|
| Touch | Nie |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
ZŁĄCZA |
|
| Złącza zewn. | HDMI; D-Sub / VGA; Wyjście słuchawkowe. |
ZUŻYCIE ENERGII |
|
| Pobór energii (podczas pracy) | 22.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Klasa energetyczna | E |
SPEŁNIANE STANDARDY I NORMY |
|
| Normy spełniane przez monitor | RoHS |
FIZYCZNE |
|
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 540,1 x 417,4 x 186,8 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 540,1 x 318,1 x 34 |
| Waga z podstawą (kg) | 2.60 |
POZOSTAŁE PARAMETRY |
|
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Cechy | 24B1H;MVA |
| Informacje dodatkowe | MTBF: 50 000 h; Powersource: 100 - 240 V 50/60 Hz. |
| Baza SCIP | Nie |
Zestaw interaktywnych ćwiczeń do pracy z uczniem ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością intelektualną i innymi zaburzeniami wymagającymi wsparcia umiejętności społecznych i życiowychDo wykorzystania na zajęciach rewalidacyjnych oraz podczas treningu umiejętności społecznych, a także na lekcjach wychowawczych oraz wszystkich zajęciach skoncentrowanych na...
Pakiet Personalizowany – Twoja marka w centrum uwagi! Pakiet Personalizowany to nowoczesne narzędzie pozwalające tworzyć interaktywne gry i aplikacje reklamowe dopasowane do Twojej marki. Zestaw 21 aplikacji umożliwia pełną personalizację logo, kolorów, motywów, muzyki i animacji, dzięki czemu każda gra staje się wyjątkowym doświadczeniem dla odbiorców....
Indeks: RBB3EDE00110
Marka: Makeblock
Zestaw edukacyjny z 6 robotami Intuicyjne programowanie za pomocą bloków lub języka Python Wbudowane moduły: nadajnik i odbiornik podczerwieni, kontroler obrotowy, 6-osiowy żyroskop, wskaźnik LED RGB, czujnik dźwięku, czujnik światła, przyciski oraz kolorowy czujnik podczerwieni Możliwość połączenia z Internetem poprzez wbudowane Wi-Fi, integracja z...
Indeks: 1290055
Marka: Clevertouch
CM High-Bright – doskonała widoczność w każdych warunkachDzięki technologii antyodblaskowej, wysokiej jasności kolorów oraz możliwości pracy 24/7, CM High-Bright to idealne rozwiązanie do wyświetlania treści w nasłonecznionych pomieszczeniach i witrynach sklepowych.
Indeks: AP10-A75-EU-1
Marka: Promethean
Monitor interaktywny PROMETHEAN ActivPanel 10 Standard 75 to nowoczesne rozwiązanie dla edukacji i biznesu. Oferuje 40-punktowy multi-touch i precyzyjną technologię Vellum Touch, zapewniającą płynne pisanie i obsługę gestów. Wyświetlacz 4K UHD (3840 × 2160) z Direct LED gwarantuje ostrość, żywe kolory i szerokie kąty widzenia. Powłoka antyrefleksyjna i...
Indeks: Plansza024
Produkt dedykowany pod program LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI
Pakiet EN1 + EN2 – nauka języka angielskiego przez zabawę!Pakiet EN1 + EN2 to zestaw 9 interaktywnych aplikacji dla dzieci w wieku 3–7 lat, które wprowadzają najmłodszych w świat języka angielskiego. Aplikacje pozwalają poznawać nowe słówka, ćwiczyć pamięć, refleks i koordynację, a także zachęcają do aktywności fizycznej. Dzięki różnorodnym zadaniom...
Marka: Makeblock
Makeblock - zestaw robotów 8x mBot2 +maty m1,m2 +scenariusze Zestaw przeznaczony jest dla placówek edukacyjnych. mBot2 jest robotem przeznaczonym dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych. Zestaw 8 robotów umożliwia komfortową pracę z grupą 16 uczniów. W komplecie dwie różne maty do ćwiczeń z robotami i ładowarki. Zawartość...
Indeks: labprzy3
Laboratorium Przyszłości: Kompetencje Techniczne i Praktyczne Nauka umiejętności praktycznych rozpoczyna się od teorii, która w tym programie jest w pełni interaktywna! „Laboratorium Przyszłości” wspiera realizację podstawy programowej, umożliwiając uczniom zdobywanie praktycznych kompetencji. Zawartość programu Materiały multimedialne: Rysunki, filmy...
Indeks: RBB3AK000090
Marka: Makeblock
Odkryj fascynujący świat robotyki i programowania z zestawem edukacyjnym Makeblock STEAM – Nauka o Robotach. Ten wszechstronny zestaw został zaprojektowany, aby wprowadzić dzieci i młodzież w zagadnienia związane z nauką, technologią, inżynierią, sztuką i matematyką (STEAM) poprzez praktyczne doświadczenia.
Indeks: labolab3
ENERGIA. TO DZIAŁA! SZKOŁA PODSTAWOWA – FIZYKA Moduł obejmuje 23 lekcje, które w przystępny sposób wprowadzają uczniów w zagadnienia związane z energią. W trakcie zajęć uczniowie: Poznają różne rodzaje energii i procesy ich przemian. Analizują energię wytwarzaną przez ich ciała oraz zjawiska energii potencjalnej i kinetycznej. Odkrywają ruch fal i jego...
Indeks: mTal9
Bogaty zestaw interaktywnych ćwiczeń wspomagających usprawnianie i rozwój percepcji słuchowej, wyższych funkcji słuchowych a także wspomagający koncentrację uwagi opartą na analizatorze słuchowym. Ponad 1100 ćwiczeń interaktywnych i setki kart pracy dla dzieci w wieku 4+. Zestawy ćwiczeń zawarte w programie Percepcja słuchowa 2, zostały zaprojektowane...
Indeks: 1290039
Marka: Clevertouch
Odmieniamy sposób wyświetlania informacji! Clevertouch CM Pro to kompleksowe rozwiązanie typu all-in-one, łączące funkcje monitora reklamowego i informacyjnego w jednym urządzeniu. Elastyczność i wszechstronność Dzięki wbudowanemu systemowi operacyjnemu Android, platformie CleverLive Digital Signage do przesyłania treści oraz technologii AirServer do...
Indeks: G050102C015
Marka: MOZAIK Education
Licencja 5-letnia – 10 stanowisk Przeznaczenie do pracy w klasie: Oprogramowanie idealne do zastosowania w klasie, wspierające naukę w interaktywny sposób. Współpraca z mozaBook CLASSROOM: Program działa w połączeniu z mozaBook CLASSROOM, co umożliwia nauczycielom łatwe zarządzanie materiałami i zadaniami dla uczniów. Bogaty zbiór materiałów edukacyjnych:...
Indeks: KPASNCFUS060
Laptop spełnia wymagania programu "laptop dla nauczyciela"
Producent: AOC
Model: 24B1H
Szukasz monitora, który proponowany jest w atrakcyjnej cenie? Zależy Ci na uniwersalnym sprzęcie, który będzie odpowiedni zarówno do pracy biurowej, jak i rozgrywek multimedialnych? Chcesz, aby posiadał dobrze prezentującą się budowę? Powinien zatem zainteresować Cię monitor AOC 24B1H. Oferowany ekran spełni Twoje wymagania i sprawi, że będziesz mógł w wygodny sposób wykorzystać go do różnych celów.