Monitor informacyjny Clevertouch CMPro eXtra CTL-55DS924K7V2 55"
Clevertouch
Monitor informacyjny Clevertouch CMPro eXtra CTL-55DS924K7V2 55" pozwala na nieprzerwane wyświetlanie treści 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Warunki dostawy
Opis
Nieprzerwana praca 24/7
CleverLive – kompleksowe rozwiązanie Digital Signage
Dynamiczne plakaty cyfrowe
Podwójna orientacja ekranu
Natychmiastowa zmiana treści jednym dotknięciem
Interaktywne doświadczenie z kodami QR
  • szybkie meldowanie gości,
  • komunikaty alarmowe i ćwiczenia przeciwpożarowe,
  • pobieranie map i wskazówek dojazdu.
Zdalne zarządzanie flotą ekranów
Premium Digital Signage
Bezproblemowe udostępnianie ekranu
Dostępne rozmiary:
32" | 55" | 65"