Monitor informacyjny Clevertouch CMPro eXtra CTL-65DS924K7V2 65"
Clevertouch
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Warunki dostawy
Opis
Nieprzerwana praca 24/7
CleverLive – kompleksowe rozwiązanie Digital Signage
Dynamiczne plakaty cyfrowe
Podwójna orientacja ekranu
Natychmiastowa zmiana treści jednym dotknięciem
Interaktywne doświadczenie z kodami QR
  • szybkie meldowanie gości,
  • komunikaty alarmowe i ćwiczenia przeciwpożarowe,
  • pobieranie map i wskazówek dojazdu.
Zdalne zarządzanie flotą ekranów
Premium Digital Signage
Bezproblemowe udostępnianie ekranu
Dostępne rozmiary:
32" | 55" | 65"
Szczegóły produktu
2 Przedmioty
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Indeks: 1550229
Marka: Clevertouch
Uchwyt ścienny B- TECH Uniwersalny do płaskiego ekranu do 55" z możliwością odchylenia.