- Obecnie brak na magazynie
Brak dostawców
Indeks: CUR0102VPL
Przeżyj fascynującą lekcję anatomii dzięki technologii 360° VR! Zanurz się w krwiobiegu, płucach i jelicie cienkim, odkrywając tajemnice ludzkiego ciała. Virtuali-Tee to edukacyjna zabawka idealna dla dzieci w wieku 6–12 lat, zweryfikowana przez specjalistów medycznych i uwielbiana przez nauczycieli. Wystarczy pobrać aplikację, założyć interaktywną...
Gramatura 80 g/m2 Ilość w opakowaniu 500 arkuszy Format A4 Waga (transport) 5.01 kg Produkt dostępny na zamówienie!!!
Indeks: BR-2421-1
Marka: INQ
Producent: INQPrint Zamiennik: BROTHER
Indeks: EP-1261-1
Marka: INQ
Producent: INQ Print Zamiennik: Epson Kod produktu: EP-1261-1 Pojemność: 15 ml
Z notebookiem Lenovo V17 Gen 3 o dużym ekranie 17" wykonasz zadania szybko dzięki potężnym procesorom Intel® Core™ 12. generacji i świetnej grafice Intel® Iris® Xe. Możesz go używać do różnych zadań, od codziennej pracy w biurze po ważne zadania związane z danymi, gdziekolwiek jesteś. Dzięki inteligentnemu włącznikowi z czytnikiem linii papilarnych, szybko i bezpiecznie zalogujesz się do swojego laptopa.
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Warunki dostawy
| Producent | LENOVO |
| Nazwa typu | Notebooki |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Lenovo V17 G3 IAP 17,3"FHD/i7-1255U/16GB/SSD512GB/IrisXe/11PR Grey 3Y |
INFORMACJE PODSTAWOWE |
|
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | V-Series |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
WYŚWIETLACZ |
|
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 17.30 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-glare) |
| Touch | Nie |
PROCESOR |
|
| Typ procesora | Intel Core i7 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i7-1255U Processor (12M Cache, up to 4.70 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 12 |
PAMIĘĆ |
|
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 1 / 0 |
GRAFIKA |
|
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
DYSK TWARDY |
|
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
NAPĘD OPTYCZNY |
|
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
ZŁĄCZA |
|
| Port LAN | Brak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 1x 2.0 + 1x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
ŁĄCZNOŚĆ / KOMUNIKACJA |
|
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
BATERIA |
|
| Typ akumulatora / baterii | litowo-polimerowy |
| Pojemność baterii | 45 mAh |
MULTIMEDIA |
|
| Wbudowane Audio | Realtek ALC3287 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 3.0 W |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo; Wbudowane 2 mikrofony. |
| Wbudowana kamera internetowa | HD720p |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
FIZYCZNE |
|
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 274 x 399 x 20 |
| Waga (kg) | 2.200 |
POZOSTAŁE PARAMETRY |
|
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 3 lata on-site |
| Wyposażenie dodatkowe | zasilacz, kabel zasilający |
| Cechy | Core i7-1255U;SSD512GB |
| Informacje dodatkowe | Szyfrowanie TPM 2.0; 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DP; Memory: 8GB Soldered DDR4-3200 + 8GB SO-DIMM DDR4-3200; Memory slots: One memory soldered to systemboard, one DDR4 SO-DIMM slot, ; dual-channel capable; Max Memory: Up to 16GB (8GB soldered + 8GB SO-DIMM) DDR4-3200 offering; Storage: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe; Power Adapter: 65W Round Tip (3-pin). |
| Baza SCIP | Nie |
Indeks: WL55-875BL1
Uchwyt ściana- podłoga z elektryczną regulacją wysokości. Czarny.
Indeks: 1541352
Marka: Clevertouch
ProSeries3 86 cali
Indeks: G050102B013
Marka: MOZAIK Education
Licencja 3-letnia - 10 stanowisk Oprogramowanie prezentacyjne: Nowoczesne narzędzie do tworzenia interaktywnych prezentacji edukacyjnych, idealne do pracy w klasie. Licencja wielojęzyczna: Program dostępny w wielu językach, wspierający naukę w różnorodnych środowiskach językowych. Ponad 1000 interaktywnych modeli 3D: Bogaty zbiór trójwymiarowych modeli,...
Indeks: MINI-W-DUO
Zmotoryzowany stojak ścienno-podłogowy.
Indeks: G050101B002
Marka: MOZAIK Education
Licencja 2-letnia Dostęp do platformy mozaWeb i oprogramowania mozaBook: Zapewnia pełny dostęp do platformy edukacyjnej mozaWeb oraz funkcjonalności oprogramowania mozaBook. Wymaga dostępu do Internetu: Usługa wymaga stałego połączenia z Internetem do korzystania z pełnych funkcji. Dostęp do prac domowych: Umożliwia uczniom realizację i przesyłanie prac...
Indeks: DRHPLSCB03E0
Producent: HP Nazwa typu: Urządzenia drukujące Okres rękojmi w miesiącach: 12 Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny Opis ogólny: Drukarka laserowa HP Color Laser 150nw
Indeks: G050102A005
Marka: MOZAIK Education
Licencja 5-letnia 🔹 Obejmuje: 1 stanowisko multimedialne + 1 stanowisko przygotowawcze🔹 Oprogramowanie prezentacyjne do wykorzystania w edukacji🔹 Ponad 1000 interaktywnych modeli 3D, ułatwiających zrozumienie zagadnień🔹 Setki materiałów edukacyjnych, w tym filmy, nagrania dźwiękowe i zadania wspierające naukę
Indeks: SG-edu
Scootie Go! Edu to innowacyjne połączenie multimedialnej aplikacji edukacyjnej w formie kursu podstaw programowania (dostosowanego do etapu szkoły podstawowej) z kartonowymi bloczkami do układania programów. Kinestetyczny aspekt zabawy pozwala na przełamywanie barier związanych z poznawaniem abstrakcyjnych pojęć oraz sprzyja pracy w grupie. Starannie 0...
Indeks: NW-W360BLACK
Uchwyt Neomounts NM-W360BLACK jest uchwytem ściennym do monitorów o standardzie VESA od 100x100 do 600x400.
Indeks: labolab2
POGODA I KLIMAT SZKOŁA PODSTAWOWA – GEOGRAFIA Moduł obejmuje 21 lekcji, które wprowadzają uczniów w świat zagadnień związanych z pogodą i klimatem. Dzięki zajęciom uczniowie: Dowiadują się, jak powstają prognozy pogody, analizując kluczowe czynniki atmosferyczne. Poznają naturalne zagrożenia pogodowe oraz ich konsekwencje. Interaktywne materiały i...
Indeks: KPASNCGUR0OR
Laptop spełnia warunki programu "laptop dla nauczyciela"
Indeks: PKTCAKA00110
Producent: Techly Nazwa typu: Akcesoria do projektorów Opis ogólny: Ramię do projektora 55-90 cm, sufitowe Informacje dodatkowe: - Max.udźwig: 13,5 kg; - Regulacja długości: 55-90 cm;
Z notebookiem Lenovo V17 Gen 3 o dużym ekranie 17" wykonasz zadania szybko dzięki potężnym procesorom Intel® Core™ 12. generacji i świetnej grafice Intel® Iris® Xe. Możesz go używać do różnych zadań, od codziennej pracy w biurze po ważne zadania związane z danymi, gdziekolwiek jesteś. Dzięki inteligentnemu włącznikowi z czytnikiem linii papilarnych, szybko i bezpiecznie zalogujesz się do swojego laptopa.